replica watches fake rolex fake rolex replica watches swiss rolex watches online.
WITAJCIE NA BLOGU

WITAJCIE NA BLOGU

26 marca 2013, godzina 18:01, rozpoczynam działalność bloga. Miało być odwrotnie..Odwrotnie, ponieważ jakieś dwa miesiące temu skończyłam pisać książkę i to ona miała być zapowiedzią bloga albo blog miał być kontynuacją książki. Wyszło inaczej…

KSIĄŻKA pt. META DIETA Mikro kroki do Makro zmian, ukazała się 19 czerwca 2013 roku. Dzielę się w niej moim doświadczeniem. Doświadczeniem osoby obciążonej genetycznie cukrzycą, nietolerancją laktozy, glutenu, w konsekwencji alergiami i astmą. Opisuję jak po wprowadzeniu zmian w diecie powróciłam do formy z lat młodzieńczych. Chcę Was zachęcić do wymiany doświadczeń, dialogu i wspólnej radości z widocznych  zmian na lepsze. Ale także do codziennej konsumenckiej refleksji oraz czytania etykiet na produktach.

Dawno temu pisywałam krótkie foto-reportaże z odległych miejsc na ziemi. Zwyczajowo i profesjonalnie ktoś w redakcji takie teksty poprawia. Źle postawiony przecinek, błąd w interpunkcji, czasem stylistyczne nieporozumienie. Blog to surówka, będą się więc zdarzać błędy. Pisząc mam  w zwyczaju zagalopować się emocjonalnie i mój szyk zdania bywa wtedy odwrócony „do góry nogami”. A moje stylistyczne „barokowe uniesienia”, jak mówią najbliżsi, są świadectwem  pasji i mojego temperamentu. Zobaczycie tu czasem zwielokrotniony wielokropek, na prawdę krzyczące  wykrzykniki lub krzyczące znaki zapytania.

Emocje to jedno, a rzetelność przekazu to drugie. Będę się dzielić z Wami moimi emocjami w temacie zdrowego stylu życia a fakty ze świata, potwierdzające słuszność moich wyborów czy komentarzy, sprawdzać będę jak zawsze, w wielu żródłach.

Od paru lat jestem studentką Gdańskiej Akademii 30+, wcale nie najstarszą!:) Nareszcie studiowanie bez egzaminów! Rok temu tematem jednego z spotkań były „Pułapki ludzkiej bezrefleksyjności”, fantastyczny wykład wrocławskiego prof.dr.hab.Dariusza Dolińskiego opisujący miażdżący wpływ reklamy na nasze konsumenckie wybory. Ciągle wracam do niego myślami…

Wiem jedno, za brak refleksji w temacie odżywiania ludzkość płaci dzisiaj cenę największą z możliwych.

Gosia Waluszewska

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress