RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ PRZEMIANY | Metadieta
replica watches fake rolex fake rolex replica watches swiss rolex watches online.
RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ PRZEMIANY

RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ PRZEMIANY

  • / Możliwość komentowania RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ PRZEMIANY została wyłączona

Stoję w kabinie prysznicowej zdrowo zmęczona porannym tuptaniem, uśmiecham się do siebie, a gorąca woda obmywa moje spocone ciało…Medytuję przez chwilę tę atawistyczną przyjemność jaką daje kontakt ludzkiej skóry z ciepłą wodą, a następnie  przenoszę się myślami do najdalszych egzotycznych zakątków z moich podróży. Nakładam na dłonie grube kryształki cukru, lecz nie w celu spożywczym 😉

Peeling do ciała przygotowuję sama, jest jadalny, a jeśli pozbawi się go cukru, stanie się zdrowym balsamem odżywiającym wewnętrzne tkanki 🙂 Naturalny w 100 procentach, po spłukaniu pozostawia skórę aksamitnie gładką, lekko natłuszczoną i miękką. To słodkie mazidło to nic innego jak nieszkodliwa, naturalna marynata do ludzkiego ciała, z oleju arganowego, soku z cytryny, miękkiego masła i trzcinowego cukru…Użycie jej pod prysznic zwalnia z balsamowania ciała po kąpieli.

Kabina prysznicowa spowita ciepłą wilgotną mgłą daje poczucie bezpieczeństwa i zatrzymania czasu. To cudowne miejsce, gdzie najlepiej mi idzie wymyślanie i kreowanie mojej rzeczywistości. Dzień zaczynam jak nowo narodzona, od kiedy wprowadziłam naprzemienne gorąco-zimnno-gorąco-zimne prysznice!

To jeden z pierwszych dobrych nawyków, oprócz porannego tuptania i odejścia od alergenów spożywczych, który odmienił moje samopoczucie parę lat temu. Od tego właśnie warto zacząć wiosenną przemianę. To małe kroczki według japońskiej filozofii Keizen, które w tempie dogodnym dla nas pozwolą osiągnąć cel.

Do tych naprzemiennych pryszniców całkiem niedawno dodałam coś jeszcze…oklepywanie ciała otwartą dłonią (ćwiczenia na dzień dobry pkt.3). Tak przecież robią Chińczycy, którzy w DNA „noszą” wiedzę na temat meridianowych szlaków w naszym organizmie. Można ich zobaczyć w parkach na całym świecie, jak ćwiczą Tai-chi, ale też jak uderzają się dłońmi po wewnętrznych stronach kończyn).

TUPTANIE I NAPRZEMIENNE PRYSZNICE! Sezon rozpoczęty, małymi kroczkami, ale konsekwentnie! 🙂

ZAPRASZAM!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress