PALCE LIZAĆ | Metadieta
replica watches fake rolex fake rolex replica watches swiss rolex watches online.
PALCE LIZAĆ

PALCE LIZAĆ

To wspaniały kulinarny dodatek do wtorkowej Gazety Wyborczej, prowadzony przez Małgorzatę Welman.

SONY DSC

Dziś wystąpiłam  w tym dodatku gościnnie z przepisem na śniadaniowe nasionka chia 🙂

SONY DSC

Szukając kulinarnych inspiracji lubię zaglądać do wtorkowych „lizanych palców”, szczególnie na przed-przedostatnią stronę, gdzie swoje przepisy wegańsko-bezglutenowe prezentuje Joanna Szachowska-Tarkowska. Najczęściej są po prostu sensacyjne i w większości proste w przygotowaniu. Weźmy taką młodą poszatkowaną kapustę podduszoną z rodzynkami i komosą ryżową, danie w 10 minut! No i palce lizać! 😉

Uważam, ze wszyscy powinniśmy wymieniać się oryginalnymi przepisami i w ten sposób niejako „popychać” do przodu rozwój rynku bezglutenowej i bezlaktozowej żywności oraz pomagać rozwijać się kulinarnie osobom chcących zmienić coś w swoim odżywianiu.

U Małgosi Welman zawsze można znaleźć co najmniej trzy fajne nieskomplikowane receptury. Dziś był na przykład „Sok z selera naciowego z jabłkami”, czy „Galaretka imbirowa z owocami”. Bardzo często pod każdym tekstem występują dodatkowo propozycje użycia zamiennych składników i to poszerza też wachlarz możliwości 😉

Dzisiejszym zaproszeniem do „PALCE LIZAĆ” przypomniałam się z wpisem „NASIONA CHIA – ŚNIADANIE AZTEKÓW”. To bardzo nieskomplikowane i smaczne danie.

ZAPRASZAM I ŻYCZĘ SMACZNEGO  🙂

* Już wkrótce wpis o bardzo zdrowej b e z g l u t e n o w e j mące abisyńskiej zwanej Teff, którą można kupić w internecie. A może ktoś wie, gdzie poza internetem?…piszcie!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress