replica watches fake rolex fake rolex replica watches swiss rolex watches online.
Jeszcze 5 lat temu / five years ago…

Jeszcze 5 lat temu / five years ago…

A poniżej fotka sprzed wczoraj…

…z Jackiem Santorskim (gościem specjalnym spotkania z MD) i młodą mega-talenciarą-graficzką Adą Pawlikowską, dzięki której chcecie moją książkę przytulać i wpatrywać się w żarówiaste wirujące koła ze szklistym białym ziarnem w centrum okładki w indygo 🙂

Jak przeczytacie uważnie „tagi” w tym wpisie będziecie mieli ściągę na metadietę i musicie uwierzyć mi na słowo, że to działa, oczywiście słowo pisane!…Ale jak się poznamy usłyszycie moc moich słów i zobaczycie na własne oczy witalność babki w średnim wieku! Tak jak zobaczyli i uwierzyli inni /grupa przyjaciół MetaDiety, która każdego dnia rośnie! / i podążają nową ścieżką metadiety małymi kroczkami wg. japońskiej filozofii Keizen http://sensus.pl/ksiazki/filozofia-kaizen-jak-maly-krok-moze-zmienic-twoje-zycie-robert-maurer,filokv.htm)

Meta-Ściąga:

DYSCYPLINA           +                  UWAŻNOŚĆ W DZIAŁANIU NA CO DZIEŃ            +                 UMIAR        =

POWRÓT DO ZDROWIA           =                          WITALNOŚĆ                       =               SPADEK WAGI

A tutaj możecie przeczytać kolejną recenzję mojej książki, tym razem 15 letniej przeciekawej i uroczej istoty Misi, którą poznałam osobiście. Misia prowadzi kapitalnego bloga „polubsiebie” i zaskoczyła mnie kompletnie swoją przychylnością w komentarzu na temat mojej książki i zainteresowaniem  MetaDietą, napisaną przecież przez 50-latkę…:))

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress