replica watches fake rolex fake rolex replica watches swiss rolex watches online.
DR BARDADYN W GDAŃSKIEJ ALFIE

DR BARDADYN W GDAŃSKIEJ ALFIE

Nareszcie! Gdańska ALFA na Przymorzu posiada pierwszy w Trójmieście bar sałatkowo-koktailowy! Nie jest on zwyczajnym barem, ponieważ menu opracowane zostało przez słynnego lekarza homeopatę, wieloletniego gościa miesięcznika „ZWIERCIADŁO”, autora wielu książek, pierwszego, który stworzył pojęcie strukturalnych produktów.

Menu jest przebogate.

SONY DSCSONY DSC

Oferta urozmaicona jest o catering dietetyczny, który obejmuje komplet całodziennych posiłków z wyszczególnieniem diety: intensywnie odchudzającej, odchudzającej i regenerującej. Dodatkowo świeżo wyciskane soki w cenie 7,60 PLN za 300 ml. W codziennej ofercie tarty warzywne, ciasto dietetyczne i zupa. Tortille lub Panini z mięsem, wegetariańskie i kompozycje własne!

No i sałatki, wybór wszelaki z możliwością zamiany sałaty na pełnoziarnisty makaron. Wszystkie na życzenie posypywane są nasionami, grzankami, kiełkami i pestkami.

Ciekawostką są ELIKSIRY MŁODOŚCI, a jest ich aż 9! Przygotowywane są na bazie mleka krowiego lub mlek roślinnych. Do wyboru jest mleko krowie 2% tłuszczu, sojowe, owsiane lub ryżowe! Osobiście zachwycił mnie Koktajl Żółty numer 9, oczyszczający organizm z toksyn i nadmiaru cholesterolu. W jego skład wchodzi sok brzozowy, ananas, pestki słonecznika, dyni i otręby pszenne. Ale z tych ostatnich zrezygnowałam, otręby pszenne to gluten…więc zamieniłam je na siemię lniane 🙂

Bar dr Bardadyna jest stworzony specjalnie dla osób, które zwracają uwagę na to co jedzą. Wielkim udogodnieniem jest to, że możemy zamienić w daniu niepasujący nam składnik. Jak również możliwość zamówienia potrawy do domu czy do biura ( darmowa dostawa tel/ 720 87 87 86 ). Wszystko w przystępnych cenach od 9 PLN do 15 PLN za danie plus soki i koktajle od 8 PLN do 9 PLN.

Moją uwagę zwróciły również książki dr Bardadyna, które można zakupić w barze. Niektóre z nich znam, ale w ostatniej, szalenie ciekawej pt. „Nałóg jedzenia” można przeczytać:

„Umiarkowanie i panowanie nad kulinarnymi żądzami zmienia pułap wrażliwości niedawnego nałogowca. Uczucie sytości po niewielkim, wartościowym posiłku to doznanie, którego osobie uzależnionej nie są w stanie zapewnić nawet tysiące pochłanianych kalorii”…Książka ku przestrodze dla każdego i też dla tych, którzy borykają się z nadmiarem…

Tymczasem bądźcie czujni, bo coś mi się wydaje, że w pozostałych galeriach ALFA , a może i w innych, już wkrótce wyrosną jak grzyby po deszczu kolejne bary dr Bardadyna 🙂

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress