replica watches fake rolex fake rolex replica watches swiss rolex watches online.
BOSKI POLSKI CHRZAN

BOSKI POLSKI CHRZAN

Właśnie pokazał się na rynku korzeń chrzanu! Jest odpowiednikiem chińskiego korzenia żeń-szenia (ginseng) i japońskiego chrzanu –wasabi. Podobnie jak  czosnek, cebula czy azjatycki  korzeń imbiru chrzan jest w grupie tych plonów ziemi, które wzmacniają i regenerują nasz układ immunologiczny, oczyszczają krew, wzmacniają ściany pojedynczej komórki przedłużając jej żywotność.

Chrzan zawiera:

glikozyd sinigryna (produkuje substancję o właściwościach antybiotycznych), prowitaminę A, witaminy z grupy B, witaminę C, witaminę E, sole mineralne-wapń, potas, fosfor, siarkę, magnez, żelazo, cukry naturalne, ENZYMY!

Ponad to chrzan przejawia działanie grzybobójcze, bakteriobójcze, wykrztuśne, przeciw reumatyczne, pobudza soki trawienne i działa przeciw wirusowo.

Oto mikstura na dobre trawienie, odporność i oczyszczanie krwi. Potraktujcie ją poważnie! Ja już ją zrobiłam:) Kiedy następnego dnia składniki po połączeniu ze sobą zmacerują się, znika efekt palenia w jamie ustnej i nozdrzach a pojawia się miodowo-chrzanowa słodycz.

Miksturę tę spożywam od tygodnia 2 x dziennie  po 1 Łyżce na 30 minut przed jedzeniem.

Potrzebujemy:

-korzeń chrzanu obrać i zetrzeć w sokowirówce, takiej do marchwi / najlepiej zakładając okularki pływackie/, serio!

– potem połączyć odcedzony sok z chrzanu z odrzuconym przez maszynę miąższem.

– całość zalać zimną wodą, zostawić na noc,

–  każdego ranka dodawać 1 Łyżkę mikstury do np. mieszanki soku z marchwi, buraka, cytryny,

Dosmaczać płynnym miodem.

Jeśli poczujecie małe piekiełko w nosie i w gardle to nie wpadajcie w panikę! Ono jest właśnie bardzo istotne  i ma dla tych „laryngologicznych kanałów” efekt oczyszczająco-terapeutyczny. Poza tym, po paru sekundach przejdzie. A jak nie, to wąchajcie miąższ chleba, jego łagodna wilgotność szybko przyniesie nozdrzom  ulgę!

Ciekawe, póki co nie ma w aptekach chrzanu w tabletkach, za to dostępny jest od lat chiński czy koreański żeń-szeń…Ale skoro nasza słowiańska ziemia rodzi chrzan, dajmy mu szansę i „chrzańmy” nasze tkanki  właśnie chrzanem:).

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress